Рус Укр
EUR 32.30 грн. PLN 7.09 грн. USD 27.30 грн. UAH

замовлення запчастин пн-пт 9:00-18:00

Компанія VOLMOTORS - це команда професіоналів, яка успішно працює  в автомобільній сфері з 2006 року (логістика та вантажоперевезення).

Клієнтам нашого інтернет-магазину автозапчастин ми пропонуємо:

  • Великий та різноманітний асортимент 
  • Прозору цінову політику
  • Допомогу у виборі запчастин і оперативну доставку замовлень
  • Гнучку систему знижок при постійній співпраці

До ваших послуг - кращі фахівці з підбору запчастин для легкових авто та вантажівок!
Ми спроможні задовольнити ваші найскладніші запити, бо маємо солідний асортимент (понад 15 мільйонів найменувань запчастин для європейських і японських авто) і досконалу систему логістики, що дозволяє підтримувати постійну наявність найбільш затребуваних позицій на складах і необхідну гнучкість поставок.

У вашому розпорядженні - потужний і функціональний сайт, який забезпечує простоту, зручність і оперативність вибору запчастин.
Ми використовуємо у своїй роботі останні досягнення інформаційних технологій, що дозволяють оптимізувати весь процес надання послуг — від швидкого й зручного оформлення замовлення до якнайшвидшої його доставки замовнику (доставка по всій Україні надійними транспортними компаніями).

 Якщо запчастини придбані в VOLMOTORS, то це гарантовано якісний товар, забезпечений надійною технічною підтримкою!

 Ми поставляємо оригінальні запчастини від 58-ми автовиробників і пропонуємо перевірені пропозиції щодо їх замінників. Пряма співпраця з виробниками й власна доставка дозволяють нам формувати найнижчі ціни на високоякісний товар.

Щиро запрошуємо до взаємовигідної співпраці!